Meist

Eveconi tiim koosneb oma ala ekspertidest. Koos soovime anda oma panuse Baltikumi rohepöördesse ning otsime parimaid lahendusi uute tuule, salvestus ja päikese parkide arendamise jaoks. Enim soovime panustada hübriidparkide loomesse, sest usume, et monoparkide ajastu on möödas. Hindame teaduspõhisust ja erialast haridust kõrgelt. Toetame ja panustame noorte ning haritud spetsialistide haridusse. Meie ettevõtte juht Karl Kull annab sellesse oma panuse olles külalislektor Taltechi eletroenergeetika ja mehhatroonika instituudis.

Suurem osa meie tiimist on pärit Eveconi sünnikohast Saaremaalt. Seetõttu mõistame Eesti inimeste armastust Eesti looduse ja väikeste linnade ning külade vastu eriti tugevalt. Meie tiimile on tähtis, et iga kogukond kellega taastuvenergia parkide arendamisel kokku puutume tunneks end hästi. Panustame kogukondade arengusse ja toetame noori nende hobides ja õpinguil.

Karl Kull

Tegevjuht/CEO

Laura Heinsaar

Finantsjuht/CFO

Karl-Joonatan Kvell

Arendusjuht

Rainer Raud

Projektijuht

Gert Virves

Projektijuht

Lauri Mägi

Projektijuht

Maris Tõnuri

Juhiabi

Carolin Kleen

Arenduste analüütik

Valdur Viiklepp

Ehituse juht

Nõukogu

Marek Mägi

Osanik

Aivar Mäemets

Osanik /Juhatuse liige

Uut energiat kogukondadele

Anname endast parima, et meie taastuvenergia projektide mõju kogukondadele oleks minimaalne ja need sulanduvad elukeskkonda. Kaasame kogukondade esindajad planeerimisprotsessi.
Samuti hoolitseme selle eest, et kohalikud inimesed saaksid kasu sellest, et nende kodukohas asuvad roheenergiapargid.
Lisaks puhta energia tootmisele panustame päikseparkide ja tuuleparkide tootlikkusest osa kas kohaliku omavalitsuse eelarvesse või toetame kogukondlikkesse projektidesse, tuuleparkide puhul ka saavad tulu tuulikute otsesed naabrid. Panustame 0,6% aastasest müügitulust kogukondade arengusse läbi kohaliku omavalituse.